2012 Knygų iššūkisIššūkis sudomino iškart, vos tik perskaičiau apie jį (http://asskaitau.blogspot.com/2011/11/2012m-knygu-issukis.html). Šaunuolė blogo autorė! Noras prisijungti buvo nuo pat pradžių, tačiau... Pasirodė – ne taip jau ir lengvai sudaromas sąrašiukas...
Sąrašai tokių knygų, kurias norisi skaityti, manau, kaupias, jei ne popieriuje ar bloguose (iki šiol J), tai bent jau mintyse, pas daugelį. Pradėjus rinktis „must read“ (man tai knygos, kurias „noriu-reikia-sąžinė jau graužia“) knygas ir priėjus iki 21-os į sąrašą įtraukti būtinai būtinai reikiamos, teko naudotis „rankiniu stabdžiu“ ir peržiūrėti dar ir dar ir dar kartelį, ir spręst, kuri knyga vėl bus palikta toliau nuo mano akių... (bet visgi tikiuosi, jog į tarpiukus tilps ir nepatekusios, ir tos, apie kurias dabar net negalvoju, ir tos, kurios dar tik „ateis“ iki skaityti trokštančių kvepiančios, patrauklios ir gundančios).

Ėmiausi skaityt kokius keturis kartus ... taip ir nepabaigiau. Turiu net ir kompiuteryje -  vis vien neišgelbėjo... Kažkodėl noriu ne tik pradėt, bet ir baigt skaityt šią knygą. Net nežinau ko iš jos tikėtis. Bet – tikrai tai ta knyga, kurią pati sau prisižadu skaityt ir perskaityt.

2.      James Patterson „Siuzanos dienoraštis Nikolui
Pasiskolinus šią knygą laikau saugiai lentynoje jau keletą metų, ir jau taip sąžinė ir gėda dėl jos graužia, kad net raustu....

3.      Anthony Burgess „Prisukamas apelsinas


5.      Luke Rhinehart  „Kauliukų žmogus“.
Pradėjau ir nepabaigiau... Todėl, kad laiko ją laikyti paimtą iš bibliotekos neužteko (per  savaitę neįveikiau)L


Skaičiau tik vaikystėj, bet deja, nemanau, kad buvau jai pakankamai subrendus...


Nes nuo „Ledinukų batelių“ „lydžiausi“ iš malonumo skaityti.

10.  Jeremy Clarkson „Tik nestabdyk manęs!
Gal kiek „vyriška“ knyga? Pasižiūrėsiu ar nesustabdys manęs vidury kelio JAlternatyvai: 

14.   Zoe Ferraris „Liepsnojantis smėlis


Sekmės ir malonių akimirkų su knygomis visiems prisijungusiems! O Iniciatorei - ypatingos kantrybės ir ačiū už paskatinimus :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

papasakok ką manai...